TURBACZ – Pokoje gościnne

34-453 Ochotnica Górna, Osiedle Zawady

Zobacz na mapie

Opis:

Serdecznie Państwa zapraszamy do nas, a w zamian oferujemy Państwu eleganckie i komfortowe 1.2,3 osobowe pokoje z indywidualnymi łazienkami oraz wyjściem na balkon. Ponadto każdy pokój posiada TV, radio oraz oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Do dyspozycji Państwa oddajemy kuchnie wyposażoną w lodówkę, kuchenki, zastawę stołową i inne akcesoria niezbędne do przyrządzenia posiłku. Oferujemy Państwu również studio składające się z salonu z kominkiem i TV, sypialni oraz kuchni i łazienki.

Do dyspozycji prywatny parking i grill z obszernym miejscem do biesiadowania w tonach szumu rzeki. Z balkonu rozciąga się widok na park, rwący potok i piękne górskie krajobrazy.

Dane kontaktowe:

Prognoza pogody dla:


Oferujemy:

Darmowe Wifi

Plac zabaw

Sklep

TV w pokojach

i wiele więcej…


Zdjęcia naszego ośrodka:


Mapa

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy

×

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy mająca na celu Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów poprzez realizację warsztatów oraz identyfikację i opis śladów tożsamości regionalnej w wydanych materiałach do dnia złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów .