Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany, czy przystąpić do naszego stowarzyszenia napiszemy parę słów o korzyściach płynących z przynależności. Na pewno jest to wspólna reklama i nie chodzi nam tutaj o reklamę pojedynczych osób, a o skonsolidowaną reklamę zachęcającą turystów do przyjazdu w Gorce, a ściślej mówiąc do Ochotnicy.

Współpraca między nami polega na wzajemnej wymianie gości (w przypadku braku miejsc polecanie kwater u osób ze stowarzyszenia). Następna kwestia przemawiająca za zrzeszeniem się jest dosyć prozaiczna, w grupie możemy więcej i nie chodzi tutaj tylko o relacje z władzami i wspólne pro rozwojowe działania , ale między innymi o wynegocjowanie zniżek do aquaparków, parków linowych itp.

Wspieranie i polecanie sprawdzonych producentów ekologicznych wyrobów żywnościowych typu sery, oscypki, miody gorczańskie o niepowtarzalnym smaku, to następny cel naszego stowarzyszenia.

Wspólne wydawanie folderów promujących Gorce, udział w targach turystycznych i żywnościowych, szeroko rozumiana prezentacja naszej tradycji i tożsamości góralskiej, to coś co już robimy we współpracy z lokalnymi producentami ekologicznej żywności.

Wspólne imprezy integrujące dla turystów przebywających w naszych kwaterach to chcielibyśmy wypróbować w tym roku, a wszystko zaczniemy wiosennym redykiem w dniu 6 maja.

Posezonowe akcje sprzątania Gorców zakończone wspólną biesiadą to okazja do wzajemnej wymiany poglądów i podsumowania sezonu letniego.

Generalnie wychodzimy z założenia że naszym głównym celem jest coroczne wzbogacenie i urozmaicenie oferty dla turystów, a przez to zachęcenie ich do powrotu i polecanie Ochotnicy innym. Jeżeli ktoś uważa że jest mu z nami po drodze zapraszamy do współpracy.

Ile to kosztuje?
Dostępne opcje: Podstawowa:opłaty: Rozszerzona:opłaty: Premium:opłaty:
Dodanie ośrodka na stronę Stowarzyszenia 50 zł / opłata jednorazowa 50 zł / opłata jednorazowa 0 zł
Wykonanie profesjonalnych zdjęć ośrodka nie dotyczy 100 zł / opłata jednorazowa 0 zł
Wykonanie własnej, responsywnej strony internetowej nie dotyczy nie dotyczy 800 zł / opłata jednorazowa
Składka roczna 50 zł 50 zł 50 zł
Uwaga: Będąc członkiem w każdej chwili można domówić dodatkową usługę.