POKOJE GOŚCINNE W SERCU GORCÓW

34-453 Ochotnica Górna, Kopcówka 300

Zobacz na mapie

Opis:

Pokoje gościnne w samym sercu Gorców 25 km od Krościenka. Oferujemy pokoje z łazienkami w domku regionalnym jak i domu wczasowym 2, 3 i 4 os. Do dyspozycji gości grill ,altanka, stołówka parking. Na życzenie klientów serwujemy śniadania, obiady, oferujemy produkty z własnego gospodarstwa (twaróg, oscypek, bundz, korboce). Ochotnica to miejsce dla tych, którzy cenią sobie spokój,spotkania z naturą.
Dla miłośników górskich wypraw czekają ścieżki rowerowe i wieże widokowe na Lubaniu, Gorcu, Magórkach.

Ceny już od 30 zł.

Zapraszamy

Dane kontaktowe:

Prognoza pogody dla:


Oferujemy:

Parking

Kominek, sala z kominkiem

Wyżywienie

Akceptujemy zwierzęta domowe

Stary, drewniany domek


Zdjęcia naszego ośrodka:


Mapa

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy

×

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy mająca na celu Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów poprzez realizację warsztatów oraz identyfikację i opis śladów tożsamości regionalnej w wydanych materiałach do dnia złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów .