Domki do wynajęcia Gorce

34-453 Ochotnica Górna, Jamne

Zobacz na mapie

Opis:

Domki które oferujemy do wynajęcia znajdują się w Ochotnicy Górnej kilkaset metrów od kaplicy w osiedlu Jamnem. Są dwukondygnacyjne, na dole znajduje się aneks kuchenny, część wypoczynkowa wraz z kominkiem i część sanitarna, na górze sypialnia z balkonem. Do dyspozycji wynajmujących jest lodówka, płyta indukcyjna, czajnik bezprzewodowy, telewizor, i inne drobne wyposażenie. Usytuowanie domków w malowniczej scenerii górskiego krajobrazu jest atrakcją samą w sobie. Dodatkowo przez działki na których położone są domki biegną wodne kaskady wraz oczkami wodnymi. Dla dzieci wykonaliśmy domek na drzewie, a dopełnieniem jest stara szopa z ceglanym piecem przeznaczona na wieczorne biesiady. Promocyjna cena wynajmu za domek to 150 zł za dobę do 5 osób. Ze względu na stromy podjazd nie możliwe jest dojechanie na samo miejsca samochodem osobowym, dlatego wywozimy i zwozimy bagaże autem terenowym. Zapraszamy.

Dane kontaktowe:

Prognoza pogody dla:


Oferujemy:

Aneks kuchenny

Kominek

Lodówka

Oczka wodne

Domek na drzewie

Szopa z ceglanym piecem


Zdjęcia naszego ośrodka:


Mapa

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy

×

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy mająca na celu Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów poprzez realizację warsztatów oraz identyfikację i opis śladów tożsamości regionalnej w wydanych materiałach do dnia złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów .