Agroturystyka MUZYKI

34-453 Ochotnica Górna, os.Jamne 177

Zobacz na mapie

Opis:

Oferujemy 50 miejsc w 2 budynkach – w każdym po 25 miejsc. Do dyspozycji gości: kuchnia z pełnym wyposażeniem, świetlica z TV, dostęp do internetu, sala dyskotekowa. Na terenie obiektu: parking, możliwość grillowania.

Doskonale organizujemy przyjęcia okolicznościowe.
Dla zainteresowanych organizujemy: kuligi z zaprzęgiem konnym, przejażdżki bryczką, biesiady z udziałem góralskiej kapeli.

Dla dzieci plac zabaw. Dla aktywnych: bilard, piłkarzyki, tenis stołowy – ping-pong oraz air-hockey.

Zapraszamy na łowienie pstrąga, pieczenie barana, prosiaka (na zamówienie). Polecamy regionalne wyroby (herbatka góralska).

Dane kontaktowe:

Prognoza pogody dla:


Oferujemy:

Bezpieczny parking

WiFi

Kuchnia

Miejsce na grill

i wiele więcej…


Zdjęcia naszego ośrodka:


Mapa

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy

×

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy mająca na celu Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów poprzez realizację warsztatów oraz identyfikację i opis śladów tożsamości regionalnej w wydanych materiałach do dnia złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów .