Agroturystyka Rungerówka

34-453 Ochotnica Górna, os. Stasichy 313

Zobacz na mapie

Opis:

Agroturystyka Rungerówka to idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku, fizycznej i psychicznej odnowy w miłej, przyjaznej atmosferze i w bliskości natury. Wyjątkowo ciekawe położenie tworzy oazę ciszy i spokoju.

Gospodarstwo oferuje: zdrową, domową kuchnię opartą na wyrobach własnej produkcji. Do dyspozycji gości: aneks kuchenny, rowery górskie, plac zabaw dla dzieci, boisko, grill, miejsce do parkowania samochodów oraz autokarów.

Istnieje możliwość organizacji imprez okolicznościowych z kapelą góralską, pieczeniem barana a zimą organizujemy kuligi z ogniskiem i góralską herbatą.

Po całodziennych wojażach oferujemy wypoczynek w naszych czystych i schludnych pokojach.

Dane kontaktowe:

Prognoza pogody dla:


Oferujemy:

Bezpieczny parking

Plac zabaw

Aneks kuchenny

Rowery górskie

i wiele więcej…


Zdjęcia naszego ośrodka:


Mapa

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy

×

Operacja pn. Szlakiem Tożsamości Ochotnicy mająca na celu Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów poprzez realizację warsztatów oraz identyfikację i opis śladów tożsamości regionalnej w wydanych materiałach do dnia złożenia wniosku o płatność końcową współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Przewidywane wyniki operacji Zachowanie tożsamości Ochotnicy i regionu Gorców oraz wzmocnienie świadomości mieszkańców wsi i turystów .